|
   
 
    DRAUGAI    
    

NAUJIENOS

    
Nutilo

2018-03-07Nutilo

 Pasikartosiu : 
Sveikas gyvas, nepergyvenk viskas iki šiol vis dar vykdoma ,kai jau bus ketinama nebevykdyti ištransliuosiu aiškiai ir per visus kanalus, tik kad vykdytojų gerokai sumažėję. Povandenininkai vis dar atstovaujami aplinkos ministerijoje , 
žvejų tarybos posėdžiuose ,Lietuvos meškeriotojų sąjungos susirinkimuose.Vis dar kasmetiniuose darbuose ir planuose sukasi raštai biurokratinėje AM erdvėje ,jų kūrimas ir mintys kaip pagerinti mūsų situaciją. 2016-2017 m Per visus galus buvo bandoma prieiti tiek prie AM naujų atstovų, tiek su mūsų problemomis prieita prie Seimo aplinkos komiteto pirmininko atstovų, vėliau ir prie pirmininko - buvom ir išgirsti ir prižadėti - bet kaip visi valdžios atstovai sako yra rimtesnių dabar reikalų , bet jums bus viskas ok tiesiog lukterkite prieisim prie jūsų problemų.
Sekantis dalykas jau greit praeis metai su puse nuo teigiamos seimo kontrolierių įstaigos isvados pagal kurios pasiulymus aplinkos ministerija turi gerinti mums salygas . Deja vandens telkiniu tyrimai vyks apie 3-4 metus nuo tos isvados datos. Tai 2017 dar bandem ZT susirinkimuose diskutuot del nuomininku telkiniu privalomo leidimo isdavimo -deja nubalsuota buvo neigiamai. Sekančiame susitikime diskutavome del vandens telkiniu kurie didesni nei 500 ha kad butu privaloma leisti PŽ -deja irgi nesutiko kol nepadaryti vandens telkinių tyrimai -o ir atlikus juos nežino dar mokslininkai kaip traktuos ar geros sąlygos ten užssimti PŽ. Na ir paskutinį kartą pateikeme AM pasiūlymą kol vyksta vandens telkinių išteklių tyrimai - kad būtų grąžinti mums žvejų rojaus ežerai kuriuose anksčiau buvo leistina PŽ- o žvejų rojus kaip ir nuplaukė - tai ta mūsų prašymą peradresavo savivaldybėms kuriose yra tie ežerai - deja didelio pritarimo negavom iš savivaldybių -bet ir oficialaus atsakymo negavome ..
sekantys raštai dėl sąlygų gerinimo AM,ir seimo aplinkos komiteto pirmininkui buvo issiusti 2018.02men pabaigoje, kad remiantis seimo kontrolierių įstaigos išvada būtų gerinamos sąlygos mums..
jei bus nereaguojama ir toliau vyks biurokratija iš AM puses , vėl mėginsim kreiptis su papildomu skundu į seimo kontr. istaigą 
Tolimesni planai ,tik plėstis , stoti į dar kitas nevyriausybines organizacijas , kas siuo metu ir daroma
Taip , kad .. nenuleiskit ... rankų 

toks vat update , nepykit tikrai neturiu tiek laiko kad rašyti ataskaitas ir delioti paveiksliukus kas buvo nuveikta. gal kai bus daugiau laiko kada . bet už tai deja net ačiū negauni..
tikėkit kad vis dar veikiama ..
Jei atsiras gudresnių sumanymų ar pagalbininkų visada prašom, laukiam pasiūlymų : info@llpf.lt

 
    RĖMĖJAI    
AKIMIRKOS IŠ MŪSŲ GYVENIMO
Už švaresnius vandens telkinius 2014
Už švaresnius vandens telkinius 2014
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Lietuvių sumedžioti trofėjai
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Lietuvių sumedžioti trofėjai
Lietuvių sumedžioti trofėjai
© Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federacija 2020. Visos teisės saugomos