|
   
 
    DRAUGAI    
    

NAUJIENOS

    
Galuonų ežero žuvinimas starkiais

2014-03-23Galuonų ežero žuvinimas starkiais

Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federacija, 2014 gavusi visus reikiamus leidimus iš LR Aplinkos ir LR Žemės ūkio ministerijų, 2014 m. metų rudenį ketina žuvinti Molėtų rajone ęsantį Galuonų ežerą starkio jaunikliais. Tai nėra pirmas kartas, kai Lietuvos povandenininkai taip demonstruoja savo aplinkosauginį požiūrį į mūsų gamtą, gamtos išteklius. Povandenininkai organizuoja kasmet tokią akciją, kurių metu jau įvairiais žuvų jaunikliais buvo įžuvinti tokie ežerai kaip: Baltieji Lakajai, Alaušo, Daugų ir Elektrėnų marios. Galuonų ežeras iki šiol povandenininkų lėšomis dar nebuvo žuvintas jokia žuvimi, todėl, Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federacijos manymu, 2014 m. bus Galuonų metais.

 

Pasirinkta žuvies rūšis, manome, mums taip pat pritaria ir LR Aplinkos ministerija, puikiai tiks šiam ežerui. Starkis didžiausia Lietuvos vidaus vandenyse gyvenanti ešeržuvių būriui priskiriama žuvis, kuriai idealios sąlygos veistis yra mažai skaidrus ir gilus ežeras. Galuonų ežeras visiškai atitinka reikalingas šiai žuviai sąlygas. Todėl tikimės, kad šių metų rudenį ežeras pasipildys viena iš vertingiausių Lietuvos žuvų rūšimi, kuri gali užaugti iki įspūdingo dydžio – oficialus Lietuvos rekordas – 8,45 kg.

 

Jau dabar visus norinčius kviečiame prisidėti prie šios bendros akcijos, kurios metu bus renkamos lėšos iš visų Lietuvos povandeninės žūklės klubų ir kitų mėgėjų. Lėšos bus renkamos iki šių metų rudens, todėl tikimasi surinkti pakankamą pinigų sumą. O vėliau, pasibaigus šiai akcijai, visus norinčius kviesime dalyvauti šio ežero žuvinime.

 

Lėšos renkamos į Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federacijos sąskaitą: LT547300010138072570, paskirtyje nurodykite: lėšos žuvinimo akcijai.

 

Kviečiame visus prisidėti:
Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federacija
Įmonės kodas 303224704
LT547300010138072570
www.llpf.lt
info@llpf.lt

 

Dėkojame paaukojusiems žuvinimo akcijai :

 

Martynas Paškonis

 

Valdas Avėnas

 

Arvydas Šidlauskas

 

Bronius Šešplaukis

 
    RĖMĖJAI    
AKIMIRKOS IŠ MŪSŲ GYVENIMO
Už švaresnius vandens telkinius 2014
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Lietuvių sumedžioti trofėjai
Lietuvių sumedžioti trofėjai
Lietuvių sumedžioti trofėjai
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
© Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federacija 2024. Visos teisės saugomos