|
   
 
    DRAUGAI    
    

NAUJIENOS

    
LLPF  - LMŽD nariai

2018-06-18LLPF - LMŽD nariai

LIETUVOS POVANDENINĖS ŽŪKLĖS IR LAISVOJO NARDYMO ASOCIACIJŲ FEDERACIJA

 

PRANEŠIMAS

APIE LLPF NARYSTĘ LMŽD

 

2018.05.29

Vilnius

 

2018 m. balandžio mėnesio 4 dieną vykusiame Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos tarybos posėdyje (toliau LMŽD), tarybos narių daugumos balsų dauguma, buvo nuspręsta priimti Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federaciją (toliau LLPF) į LMŽD narius. Visa LLPF organizacija, kurią sudaro povandeninės žūklės klubai ir jiems priklausantys nariai:

„Rykliukas“, „Neriam“, „Nasrai“, „Vienu įkvėpimu“, „Taikliai“ ir „Aukštyn lastais“, nuo 2018 m. balandžio mėnesio 4 dienos tapo LMŽD teisėtais nariais. Visi povandeninės klubai ir atskiriems klubams priklausantys klubo nariai, kurie yra teisėti LLPF nariai tapo ir LMŽD nariais. LMŽD tarybos posėdžio protokolas: http://www.lmzd.lt/files/uploaded/tarybos-protokolai/2018/tarybos-protokolas-nr-9pat.pdf.

 

Šiuo metu vyksta diskusija tarp LLPF ir LMŽD tarybos narių dėl povandeninės žūklės mėgėjų, kurie priklauso minėtiems klubams galimybės užsiimti (gavus raštiškus leidimus) povandenine žūkle LMŽD išnuomotuose vandens telkiniuose įvairiuose Lietuvos regionuose. Siekdami vienyti kuo daugiau Lietuvos povandeninės žūklės mėgėjų į vieną organizaciją geriname visų klubų ir klubų narių, kurie priklauso LLPF federacijai, povandeninės žūklės sąlygas. Esame informavę LMŽD tarybos narius apie povandeninės žūklės klubams priklausančius klubo narius, pateikę visų klubų narių sąrašus, kad visi nariai nevaržomai galėtų gauti leidimus į LMŽD išnuomotus ežerus, dėl kurių skaičiaus ir geografijos šiuo metu vyksta derybos. Suderinus ežerų sąrašą, pateikus galutinius povandeninės žūklės mėgėjų sąrašus, kurie priklauso klubams, visi sąraše esantys povandeninės žūklės klubų nariai galės įsigyti leidimus povandeninei žūklei. Atskiru pranešimu informuosime apie ežerus, kuriuose povandeninės žūklės klubų nariai galės įsigyti leidimus ir nuo kada leidimais bus prekiaujama.

 

Leidimus minėtuose ežeruose galės įsigyti tik sąraše esantys povandeninės žūklės klubų nariai. Tačiau siekdami nediskriminuoti ir kitų povandeninės žūklės mėgėjų, kurie nepriklauso aukščiau minėtiems klubas, sudarysime galimybes tapti LLPF federacijos rėmėjais, kurie taip pat bus įtraukti į leidimus išduodamiems asmenims sąrašą. Nesant aukščiau minėtų povandeninės žūklės klubų nariais, ar LLPF federacijos rėmėjais, leidimai į LMŽD išnuomotus ežerus nebus išduodami.

LLPF federacijos narių sąrašas http://llpf.lt/NARIAI

LLPF federacijos rėmėjų sąrašas ir Informacija kaip tapti LLPF federacijos rėmėju

 http://llpf.lt/LLPF_remeju_klubas_2018

 

Kita informacija teikiama elektroniniu adresu info@llpf.lt

Pagarbiai

Lietuvos Povandeninės žūklės ir Laisvojo nardymo asociacijų Federacijos (LLPF) prezidentas Bronius Šešplaukis

 
    RĖMĖJAI    
AKIMIRKOS IŠ MŪSŲ GYVENIMO
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Už švaresnius vandens telkinius 2014
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Lietuvių sumedžioti trofėjai
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
© Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federacija 2024. Visos teisės saugomos